آخرین اخبار : 

باغ تالار ؛ نکات مهم برای انتخاب “باغ تالار”جهت برگزاری مراسم

قیمت باغ تالار در تهران

باغ تالار ؛ نکات مهم برای انتخاب “باغ تالار”جهت برگزاری مراسم

باغ تالار عروسی یکی از مهم ترین بخش های عروسی میباشد که باید در انتخاب آن موارد زیادی را در نظر بگیرید .ممکن است شما هم به عنوان عروس یا داماد مدت ها استرس و دغدغه این شب فراموش نشدنی را داشته باشید و از جمله مواردی که در جشن عروسی و انتخاب باغ تالار برایتان بسیار مهم است کیفیت غذای عروسی, گروه موسیقی, تصویربرداری و نحوه ی پذیرایی از میهمانان شماست.

اولین نکته انتخاب باغ تالار – چک کردن تاریخ مورد نظر و رزرو نبودن آن :

قبل از عروسی، باغ تالار عروسی را بازدید کنید ، بررسی کنید که تاریخ مورد نظرتان خالی است یا خیر اگر همان مکان مد نظر شماست و تاریخ مورد نظرتان قبلا توسط عروس و داماد دیگری رزرو شده بود شما می توانید تاریخ مراسم تان را تغییر دهید.

دومین نکته انتخاب باغ تالار – ظرفیت باغ تالار عروسی و تعداد مهمانان :

بهتر است برای انتخاب باغ تالار پذیرایی و عروسی تان ظرفیت مهیمانان را هم ملاک قرار دهید . به عنوان مثال باغ تالار عروسی بزرگ با مهمانان کم اصلا زیبا نیست یا بر عکس تعداد مهمانان زیاد در یک سالن عروسی کوچک تعداد میهمانان با ظرفیت سالن پذیرایی باید با هم تناسب داشته باشد.

سومین نکته انتخاب باغ تالار – رست کردن کروکی :

اگر باغ تالار انتخابی شما از لحاظ پیدا کردن موقعیت کمی پیچیده و مشکل است بهتر است با کمک مدیر باغ تالار کروکی یا نقشه ای از منطقه تالار مورد نظرتان برای سهولت و دسترسی آسان میهمان هایتان درست کنید و در اختیار میهمان های محترمتان قراردهید.

چهارمین نکته انتخاب باغ تالار – هزینه باغ تالار عروسی مورد نظرتان:

یکی از مهمترین مسائل که باید در طول مراحل اولیه برنامه ریزی ازدواج به آن توجه نمود ، تعیین کردن بودجه مورد نظر برای انتخاب یک باغ تالار پذیرایی مناسب می باشد. بعضی از تالارها قیمت هایی که به عروس و دامادها نشان می دهند بسیار مناسب می باشد ولی در مرحله پرداخت پول متوجه می شوید که باید هزینه های دیگری مثل ورودی باغ تالار ، بادکنک آرایی، مشعل آرایی، اتاق عقد، مالیات بر ارزش افزوده و … نیز علاوه بر هزینه هر نفر میهمان پرداخت نمائید که هزینه بسیار بالاتری از پیش بینی مخارج عروسیتان می گردد. پس مناسب است که در ابتدا از کلیه هزینه های باغ تالار عروسیتان آگاه شوید و آن را در انتخاب هایتان دخیل نمائید. بهتر است با بودجه مورد نظرتان بهترین باغ تالار پذیرایی را از لحاظ امکانات و کیفیت غذا انتخاب نمایید . نکته دیگر که حتما باید از مدیر باغ تالار پرسیده شود ، نحوه پرداخت هزینه می باشد .

پنجمین نکته انتخاب باغ تالار – آتش بازی :

اگر دوست دارید میهمان هایتان را در شب عروسی سوپرایز کنید آتش بازی با فشفشه های رنگی و مشعل و … ایده ی خوبی می باشد.

ششمین نکته انتخاب باغ تالار – ریختن نقل و کاغذ رنگی :

در سالن باغ تالار پذیرایی در یک عروسی کلاسیک معمولا مرسوم است که بر سر عروس و داماد گل ، پول ، کاغذ رنگی و نقل می ریزند . بعضی از سالن های پذیرایی این اجازه را به شما نمی دهند پس بهتر است قبل از بستن قرارداد این سوال را هم بپرسید.

هفتمین نکته انتخاب باغ تالار – چک کردن موسیقی از مدیر سالن :

در مورد سیستم صوتی و افکت های نورپردازی و هماهنگی نور و صدا به صورت اتوماتیک پرس و جو کنید . چون افکت های نورپردازی جلوه ویژه ای به فیلم عروسیتان می دهد.

هشتمین نکته انتخاب باغ تالار – تغییر زمان عروسی بنا به هر دلیلی :

یکی از مسائل مهم دیگری که باید از مدیر باغ تالار پرسیده شود سوال در مورد کنسل شدن مراسم عروسی و تغییر آن به روز دیگر می باشد. بعضی از تالارها این اجازه را به شما نمی دهند و شما مجبورید مبلغی به عنوان جریمه کنسل شدن روز مراسم تان بپردازید.

نهمین نکته انتخاب باغ تالار – انتخاب تالار پذیرایی دومی :

بهتر است همیشه ما یک تالار دومی با همه ی خصوصیات و امکانات مورد نظرمان در ذهن داشته باشیم که اگر بنا به هر دلیلی نتوانستیم مراسم مان را در روز انتخابی در تالار مورد نظرمان برگزار کنیم سریع به تالار دوم مراجعه کنیم . چون در غیر این صورت مجبوریم دوباره از ابتدا به بررسی و جستجوی باغ تالار بپردازیم و مجبور شویم تصمیمی عجولانه بگیریم .

دهمین نکته انتخاب باغ – تست غذای تالار عروسی :

یکی ار مهمترین نکات عروسی غذای شب آن می باشد. قبل از عقد قرارداد از مدیر باغ تالار پذیرایی در خصوص تست غذا حتما سوال بفرمائید.

قیمت باغ تالار در تهران

باغ تالار

باغ تالار تهران

باغ تالار در تهران

باغ تالار در غرب تهران

باغ تالار در غرب

تصاویر باغ تالار

باغ تالار در غرب تهران

باغ تالار عقیق

عکس باغ تالار عقیق

عکس باغ تالار

عکس باغ تالار عروسی